Regeneration Absolue – przywróć swojej skórze młodzieńczy wygląd

Regeneration Absolue – przywróć swojej skórze młodzieńczy wygląd

24 czerwca, 2019 Wyłączono przez MS

Każdy z nas marzy, by jak najdłużej wyglądać młodo i promiennie. Niestety, z upływem czasu nasza skóra staje się poszarzała, zmęczona, a także traci zdolność do samoregeneracji. Z pomocą przychodzą nam zabiegi, takie jak Regeneration Absolue, które pobudzają naturalną samoregenerację skóry, poprawiają strukturę włókien elastyny i kolagenu i zdecydowanie ją odżywiają. Sprawdźcie, jakie jeszcze efekty możecie uzyskać przy użyciu tego zabiegu! Serdecznie zapraszamy!

Regeneration Absolue – jakie przynosi efekty?

Zabieg Regeneration Absolue sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona i zregenerowana

Regeneration Absolue to zabieg, który oddziałuje dogłębnie na komórki skóry, przywracając im energię, a także aktywizując je. Wpływa on na przyspieszenie procesu regeneracji komórek skóry, wzmacnia ochronę warstwy hydrolipidowej, a także zmniejsza zaczerwienienie skóry oraz występowanie stanów zapalnych. Zabieg ten przywraca skórze odpowiedni koloryt, zwiększa jej ochronę oraz poprawia teksturę. Sprawia on, że skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i blask, a także staje się nawilżona, ukojona i zregenerowana. Składniki zawarte w preparacie wykorzystywanym w trakcie zabiegu, wnikają w skórę i chronią ją przed różnego rodzaju podrażnieniami.

Gdzie można wykonać ten zabieg?

Zabieg Regeneration Absolue znajdziecie w ofercie Kliniki Ambroziak. Jest on wykonywany przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków oraz nowoczesnego sprzętu, dlatego masz gwarancję skuteczności terapii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem zabiegu, a także pozostałą ofertą na stronie internetowej!