Rękawice snowboardowe – zadbaj o bezpieczeństwo na stoku

Rękawice snowboardowe – zadbaj o bezpieczeństwo na stoku

10 stycznia, 2020 Wyłączono przez AB

Sezon sportów zimowych właśnie się rozpoczął, a Ty wciąż nie masz całego wyposażenia? Zastanawiasz się, gdzie znaleźć dobrej jakości akcesoria do snowboardu? Mamy coś dla Ciebie! Wychodząc naprzeciw, sklep Flowshop oferuje rękawice snowboardowe i inne dodatki, które wpłyną na komfort i jakość Twojej jazdy. Przekonaj się sam!

Rękawice snowboardowe –  postaw na jakość!

Mając na uwadze fakt, że na stoku nie trudno o niebezpieczne sytuacje, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości rękawice, które ochronią nadgarstki przed urazami, a także zapewniają 100% wodoodporność, dzięki czemu nie musisz się martwić, że będzie Ci zimno. Rękawice snowboardowe posiadają system wentylacyjny, który zapewnia wysoką przepuszczalność. rękawice snowboardowe

Bezpieczeństwo to podstawa!

Ponad 30% wypadków na desce snowboardowej to urazy, które powstały w wyniku kontuzji nadgarstków. Jak się przed tym uchronić? Rękawice snowboardowe dostępne w sklepie Flowshop zostały wyposażone w specjalne ochraniacze nadgarstków, dzięki czemu nie musisz martwić się, że kolejny dzień spędzisz w kolejce do lekarza. Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się sezonem zimowym w pełni!