Pyszne jedzenie w Krakowie? Restauracja Four. Tego szukasz.

Pyszne jedzenie w Krakowie? Restauracja Four. Tego szukasz.

24 października, 2020 Wyłączono przez ASt

Kraków to urokliwe i pełne zabytków, pięknych zakątków i ruin miasto. Wyjątkowość miasta królów wynika z jego historii. Wiele można dowiedzieć się o historii nie tylko Krakowa, ale też całego kraju odwiedzając Sukiennice, Zamek Królewski, krakowskie muzea… Kraków jest jednak miejscem, gdzie można… dobrze zjeść! Wyjątkowe i godne polecenia miejsce, które wyróżnia się spośród wielu to restauracja Four, usytuowana w nowoczesnym i luksusowym hotelu Grand Ascot.

pablo merchan montes Orz90t6o0e4 unsplash

Najlepsze smaki na talerzu

Krakowska restauracja Four to nowoczesność na każdym wydanym talerzu. Zamawiając dania w Four można być pewnym jakości, ale i wyjątkowego podejścia kucharzy do każdego dania. Szef kuchni w Grand Ascot zdecydowanie wie, co robi. Każde danie jest swoistą symfonią smaków i zapachów. To uczta dla oczu i podniebienia. Efektowny wygląd, wyśmienity smak… To zdecydowanie rzeczy, które zapadają w pamięć.

Restauracja Four – sprawdź i zjedz to sam

Niebanalne smaki to właśnie to, czego można doświadczyć w hotelu Grand Ascot. Nowoczesna restauracja Four zaprasza w swoje wnętrza nie tylko gości hotelowych, ale spragnionych nowych smaków smakoszy lubujących się w świeżym spojrzeniu na gotowanie. Rozpieszczanie kubków smakowych gości – to dewiza kucharzy w Grand Ascot!