Restauracja hotelowa – darmowa dla mieszkańców hotelu!

Restauracja hotelowa – darmowa dla mieszkańców hotelu!

11 października, 2019 Wyłączono przez KB

Szukasz miejsca, w którym jest genialna restauracja hotelowa. Właśnie je znalazłeś! W ofercie są sycące kanapki, które świetnie poradzą sobie z małym głodem osób, które np. późno wracają z konferencji. Dodatkowo oferowane są smakowite desery, które kuszą swoim kształtem, kolorem, jak również smakiem ukrytym w różnobarwnych lukrach i polewach.

Restauracja hotelowa – wliczone w cenę pokoju!

Restauracja hotelowa jest czynna codziennie do godziny 22, dlatego też każdy gość może cieszyć się jej pysznymi smakowitościami!

Dla pozostałych – 35 złotych!

W ofercie restauracji są lunche, jak również bogate śniadania. Dla osób, które przyjeżdżają w pracową delegacje organizowane są buisness lunche oraz imprezy okolicznościowe. Wśród imprez okolicznościowych oczywiście wyróżniamy np. śluby, wesela i inne takie duże przyjęcia. Z dobrym jedzeniem będziesz się świetnie bawić!
Jeśli zaś chodzi o śniadania to są one iście królewskie. Restauracja hotelowa oferuje śniadania w formie bufetu znanego często pod nazwą „szwedzki stół”. Szwedzi stół jest bardzo wygodną formą śniadania, gdyż sprawia to, że każdy je dokładnie tyle ile chce. Daje to możliwość np. zjedzenia większej ilości jedzenia, jeśli ktoś ma taką potrzebę. Nie każdy człowiek na świecie ma takie same potrzeby kulinarne. Oprócz ilości to jeszcze daje to możliwość dowolnego dostosowania pożywienia do swoich potrzeb. I tak – jeśli ktoś lubi śniadania na słodko to z powodzeniem może zjeść rogalika z czekoladą. Jeśli ktoś woli na słowo – to warto spróbować paróweczek z keczupem.