Robot Photon – doskonały pomysł na prezent dla dziecka

Robot Photon – doskonały pomysł na prezent dla dziecka

30 sierpnia, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli Twoje dziecko ma za nie długo urodziny lub nie wiesz jaki prezent sprawić mu z innej okazji to koniecznie sprawdź produkt jakim jest Robot Photon. Urządzenie to jest można opisać jako zabawkę służącą do nauki programowania dla dzieci.

Robot Photon – spraw uśmiech na twarzy swojego dziecka

Robot Photon jest edukacyjnym robotem, który został zaprojektowany i wyprodukowany w naszym kraju. Jego zadaniem jest rozwijanie kreatywności dzieci oraz umożliwienie im logicznego myślenia podczas nauki podstaw programowania. Co ciekawe, środki przeznaczone na stworzenie robota zostały zebrane poprzez platformę crowdfundingową. Jest on polskim odpowiednikiem słynnego Dasha, stworzonego przez markę Wonder Workshop. Jeśli chodzi o budowę, to obydwa modele posiadają podobne kształty oraz rozmiary, aczkolwiek Dash posiada nieco większe możliwości.

Nauka poprzez zabawę – sprawdzona i skuteczna metoda

Nie ma wątpliwości co do tego, że nauka poprzez zabawę jest skuteczną metodą. Dzieci uwielbiają uczyć się w taki sposób, co sprawia że nauka programowania od wczesnych lat nie jest dla nich niczym ciężkim. Jak pewnie mogliście już zauważyć, Robot Photon jest dostępny jest w dwóch wersjach – edukacyjnej oraz domowej. Warto dodać, że nie różnią się one konstrukcją, a możliwością dostępu do danych aplikacji. Wersja domowa nie może łączyć się z aplikacją Photon EDU.

robot photon