Rolety dzień noc Kraków –  na każdą porę

Rolety dzień noc Kraków – na każdą porę

6 kwietnia, 2017 Wyłączono przez MB

Szukasz uniwersalnych zasłon do okien, które sprawdzą się zarówno podczas słonecznego dnia, jak i w nocy? Dobrze trafiłeś! Rolety dzień noc Kraków – dziś skupimy się na ofercie firmy z Małopolski.

Rolety dzień noc Kraków – o co w tym chodzi?

Ta nowoczesna metoda, proponowana przez Anigo, polega na idealnym dopasowaniu rolety do twoich potrzeb. W ciągu dnia taka roleta chroni przez promieniami słonecznymi lub spojrzeniami osób z zewnątrz. Dodatkowo, za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, możesz zatrzymać roletę w dowolnym miejscu na oknie.

Uniwersalne rozwiązanie – rolety do każdego okna

Rolety dzień noc od Anigo zamontowane mogą być zarówno w oknach aluminiowych, jak też drewnianych. W dodatku prosty montaż nie wymaga wiercenia dziur w ramach. Ale to jeszcze nie wszystko. Przejdźmy teraz do tego, co rolety oferują w ciągu nocy. Stworzone są z nieprzepuszczalnych materiałów. Wyeliminowana została więc widoczność z zewnątrz, nawet przy jasnej rolecie i zapalonym świetle.

Anigo. Rolety dzień noc Kraków

Szeroki wybór wzorów – trafimy w twój gust

W Anigo znajdziesz różnorodne opcje kolorystyczne, dzięki którym możesz być pewien, że dopasujesz osłony okienne, które trafią w twój gust. Jednokolorowe, nawiązujące do barw natury, różnorodne desenie – wybieraj z różnorodnych opcji i odmień swoje mieszkanie. A może bardziej interesują cię osłony zewnętrzne? Takie rozwiązania są tu również dostępne. Możesz wzbogacić je w dodatkowe funkcje antywłamaniowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową i przekonaj się, która z rolet lub żaluzji najlepiej pasować będzie do twojego mieszkania. Daj się ponieść fantazji i odmień wystrój swojej sypialni, salonu, kuchni i innych pomieszczeń na wiosnę! Sprawdź dostępne opcje na stronie internetowej i dowiedz się więcej.

 

Impet Meble
ul. Wojska Polskiego 3
41-400 Mysłowice
tel: 32 316 38 28
info@impet-meble.pl