Rolety rzymskie – świetna alternatywna dla tradycyjnych tekstyliów

Rolety rzymskie – świetna alternatywna dla tradycyjnych tekstyliów

8 października, 2018 Wyłącz przez PK

Szukasz nowoczesnej dekoracji okiennej do swojego domu? Wybierz rolety rzymskie, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych tekstyliów, takich jak: zasłony i firany. Sprawdź czym się charakteryzują oraz dlaczego warto je wybrać!

Czym są rolety rzymskie?

rolety rzymskie

Rolety rzymskie to doskonała propozycja dla osób, które nie chcą wieszać w oknach tradycyjnych firan, lecz jednocześnie chcą osiągnąć przytulny efekt. Rozsunięte tworzą gładką taflę materiału, chroniąc przed słońcem, czy wzrokiem sąsiadów, podczas podnoszenia natomiast układają się w dekoracyjne, harmonijkowe pasy, które są elegancką dekoracją. Rolety rzymskie świetnie sprawdzą się w sypialni, salonie, a także w pokoju dziecięcym i wielu innych pomieszczeniach.

Rolety rzymskie – zalety

Rolety rzymskie to przede wszystkim elegancka dekoracja, która doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Szeroki wybór wzorów i kolorów umożliwia dobranie idealnego modelu dopasowanego do wystroju wnętrz. Kolejną, niezaprzeczalną zaletą rolet rzymskich, jest ich nieskomplikowany montaż. Można przymocować je zarówno na suficie, a także na ścianie lub bezpośrednio na ramie okiennej. Ponadto, wybierając model ze specjalnymi uchwytami na okno, możemy zaczepić konstrukcję na ramę, zapobiegamy wierceniu dziur,