Rolety rzymskie Kraków – ozdoba każdego okna

Rolety rzymskie Kraków – ozdoba każdego okna

8 grudnia, 2016 Wyłączono przez MB

Anigo to firma tworzona przez specjalistów, przed którymi zasłoby okienne nie skrywają żadnych tajemnic. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu podczas lat realizacji różnorodnych zleceń, zespół Anigo jest w stanie zaproponować ci optymalne rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w twoim mieszkaniu. Rolety rzymskie Kraków? Sprawdź to!

Rolety rzymskie Kraków – wpasują się wszędzie!

Co znajdziesz w ofercie Anigo? Żaluzje drewniane i aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje pionowe, folie okienne, plisy, firanki, zasłony i wiele innych. Rolety rzymskie Kraków? Jeśli właśnie tego poszukujesz, świetnie trafiłeś! Firma zaproponuje ci ciekawe wzory, a ich szeroki wybór umożliwi ci wybór opcji, która idealnie wpasuje się w twój styl i w wystrój pomieszczenia!

Ja działają rolety rzymskie z Krakowa?

Rolety rzymskie od krakowskiej firmy Anigo.

Rolety rzymskie to nowoczesna alternatywna dla firanek. Jeśli chcemy, aby okno zyskało lekkość, a całe pomieszczenie subtelnego klimatu, wystarczy, że wybierzemy rolety półprzeźroczystego materiału. Jeśli z kolei zależy nam na wyrazistych akcentach, zainwestujmy w odważniejsze rozwiązania i wybierzmy jeden z ciekawych wzorów. Rolety rzymskie dają wiele możliwości wykreowania własnej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb i gustu osłony okiennej. Jak dokładnie działają rolety? Materiał jest przymocowany do kasety dzięki rzepom, natomiast cała konstrukcja pomyślana została w taki sposób, aby montaż i demontaż nie był kłopotliwy, przebiegł szybko i sprawnie. Rolety rzymskie krakowskiej firmy łatwo jest też utrzymać w czystości – wszystkie z materiałów można prać.

Różnorodne wersje rolet rzymskich

Z Anigo wybierać możesz nie tylko z różnorodnych wersji kolorystycznych oraz bohatej oferty ciekawych wzorów i deseni. Zdecyduj też, którą opcję wolisz: rolety rzymskie z transparentnym sztosem, czy rolety z taśmami transparentymi pionowymi. Skontaktuj się ze specjalistami Anigo i dowiedz się, czym charakteryzują się te dwa warianty. Zaufaj firmie z Krakowa i już wkrótce ciesz się stylowymi osłonami okiennymi.

 

Anigo Rolety
ul. Gen.T. Kutrzeby 5/26
30-515 Kraków
513 22 90 06
biuro@anigorolety.pl

http://www.anigorolety.pl/roletyrzymskie.php