Rolety – ukryj się przed słońcem i… sąsiadami

18 marca, 2017 Wyłączono przez Gosia

Mieszkasz w bloku? Osiedle, na którym mieszkasz zostało tak zaprojektowane, że widzisz, co robi Twój sąsiad? Czy okna Twojej sypialni wychodzą na wschód i budzisz się ze słońcem na twarzy? Na filmach może to wyglądać świetnie, jednak budzić się tak co rano, to już… prawie koszmar. Jak rozwiązać oba te problemy?

Rolety – kiedy mają zastosowanie?

Rolety na CeneoTo, co możesz zrobić, to zainwestować w osłony okienne, np. rolety. Są to systemy na okno, które chronią przed promieniami słonecznymi, zaciemniają pomieszczenie, są zupełnie jak zasłony tylko… lepsze. Jeżeli masz w domu osoby uczulone na kurz – rozważ poważnie montaż firanek i zasłon. Są to miejsca, w których kurz kocha się zbierać.

Wtedy rolety czy żaluzje są znacznie lepszym rozwiązaniem. Ich właściwości powodują, że wieczorem nie spotkasz się wzrokiem z sąsiadem z naprzeciwka.

Są też osoby, które po prostu nie lubią firanek czy zasłon. Wolą mieć odkryte parapety, na których mogą postawić sobie różne elementy dekoracyjne. To tak jak ktoś nie lubi truskawek, po prostu ich nie lubi. Wtedy rolety sprawdzą się idealnie.

Rodzaje rolet

Rodzajów rolet może być wiele – mogą być pionowe, poziome. Dostępne w wielu kolorach i wykonane z wielu materiałów. Odpowiedni dobierzesz z pracownikiem sklepu, który się tym zajmuje. Ważne, by były wykonane z dobrych materiałów i nie zniszczyły się po roku korzystania.