Rowery turystyczne Łódź – co wybrać ?

Rowery turystyczne Łódź – co wybrać ?

19 kwietnia, 2018 Wyłącz przez PZ

Wiosna zawitała do Polski na dobre, to czas kiedy na ulice wyjeżdżają rowerzyści. Być może sam zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego roweru ? lub szukasz pomysłu na prezent dla członka rodziny ? Rowery turystyczne mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Dziś jesteśmy wręcz zasypywanie ofertami rozmaitych pojazdów nad czym zastanowić się przy wyborze roweru ?

Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na uniwersalność. Rowery turystyczne łączą w sobie cechy roweru miejskiego oraz górskiego. Połączenie lekkiej ramy pozwala odbywać długie relaksujące wycieczki bez zbędnego zmęczenia ze strony rowerzysty. Właściciele rowerów łączących cechy miejskie i terenowe docenią możliwość jazdy po rozmaitych nawierzchniach bez konieczności modyfikowania podzespołów.

Często w podróż zabieramy swoją pociechę, bagażnik pozwala na montaż fotelika, co więcej znajdzie się miejsce na dodatkowy bagaż.

Wysokiej jakości rowery turystyczne marki KROSS

Rowery turystyczne, bezpieczna podróż.

Rowery turystyczne wyższej klasy pozwalają nam na odbywanie długich podróży. Warto zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekty bezpieczeństwa.

Hamulce są jednym z najważniejszych podzespołów roweru. Muszą być wydajne oraz ciche aby wydawany podczas jazdy odgłos nie nużył użytkownika. Do wyboru mamy w zasadzie dwie opcje hamulce tarczowe bądź v-brake. Najnowsze modele wyposażone są wydajny układ hydrauliczny który pozwala na sprawne wyhamowanie roweru nawet jednym palcem.

Oświetlenie o którym nie możemy zapomnieć, pomaga nam sprawnie pokonywać drogę, jednak ważniejszy jest fakt że dzięki lampą inni użytkownicy ruchu mogą zlokalizować nas.

Rowery turystyczne – taniej znaczy drożej ?

Ocenianie roweru który chcemy nabyć pod kątem cenowym nie jest łatwym zadaniem. Należy pohamować emocje związane z nie powtarzalną wersją kolorystyczną czy atrakcyjnym dodatkiem. Dokonujmy wyboru tak by być zadowolonym na lata. Często niska cena wiążę się z niską jakością co odbije się czkawką po kilku miesiącach użytkowania gdy będziemy opróżniać portfel kupując części zamienne.

Należy rower dobrać tak by cena nie odstraszała a jakoś pozwalała na utrzymanie parametrów jezdnych przez co najmniej jeden sezon.

Na te i wiele więcej pytań codziennie odpowiadamy klientom, którzy decydują się na zakup roweru w naszym sklepie.

Rowery turystyczne Łódź  – to miejsce gdzie wielu z naszych klientów wybrało dla siebie świetnie dopasowany rower.