Rozmowy telefoniczne w biurze – proste rozwiązanie

Rozmowy telefoniczne w biurze – proste rozwiązanie

20 czerwca, 2017 Wyłączono przez MB

Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. Dowodem na to jest nowoczesna budka telefoniczna, która w sprzedaży posiada marka Imin. Jak działa? Do czego służy i w jaki sposób wpływa na rozmowy telefoniczne w biurze? Sprawdźmy to!

Rozmowy telefoniczne w biurze – jaki problem się z tym wiąże?

W biurze nie da się uniknąć rozmów telefonicznych. Czasem jednak, przez brak lepszych rozwiązań, mogę one znacznie uprzykrzyć pracę. Dlaczego? Wyobraźmy sobie sytuację, w której służbowy call musi odbywać się w towarzystwie innych pracowników. Nie trudni tutaj o ich rozproszenie, bowiem będą oni skazani na przysłuchiwanie się rozmowie. Również osoba, która prowadzi calla nie będzie czuła się zbyt komfortowo, mając świadomość, że przeszkadza innym w pracy. Jak uniknąć takiej sytuacji? Rozwiązań jest kilka.

Rozmowy telefoniczne – rozwiązania, które można zastosować w biurze

Jeśli pragniemy, aby więcej nie dochodziło do opisanej wyżej sytuacji, możemy zdecydować się na przeznaczenie jednego pomieszczenia w biurze specjalnie na rozmowy telefoniczne. Oczywiście takie rozwiązanie ma swoje wady. To prawda, dzięki niemu rozmowy telefoniczne w biurze odbywać się będą w komfortowych warunkach, ale niestety będziemy musieli znacznie ograniczyć przestrzeń biura. Jest prostszy sposób. Jeśli z niego skorzystasz, zaoszczędzisz miejsce, a przy okazji wyposażysz swoje biuro w stylowy dodatek.

rozmowy telefoniczne w biurze - budki Imin Booth

 

Rozmowa w budce – czy to dobry pomysł

Imin booth proponuje rozwiązanie proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne – nowoczesną budkę telefoniczną. Można ją ustawić w dowolnym miejscu biura. Można również wybrać jej kolor, dzięki czemu będzie pasowała do każdej przestrzeni. Budka wykonana jest z dźwiękoszczelnych materiałów, dzięki którym rozmowy telefoniczne w biurze nie będą już dłużej przykrą koniecznością. Na stronie producenta Imin booth zapoznasz się dokładniej z tym niezwykłym produktem.

Imin booth
Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
tel: 535 635 739, 881 290 920
t.kapica@budkitelefoniczne.pl
p.sleczka@budkitelefoniczne.pl
www.budkitelefoniczne.pl