Samochody używane z salonu Mercedesa

Samochody używane z salonu Mercedesa

15 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Salon Mercedesa Sobiesław Zasada prowadzi także sprzedaż samochodów używanych. Dlaczego miałbyś być zainteresowany kupnem używanego auta z salonu, podczas gdy znaleźć je możesz bez problemu na giełdzie samochodowej? Otóż giełda to zawsze jest loteria. W przypadku salonu dostajesz gwarancję autoryzowanego dealera koncernu Daimler. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się!

Bogata oferta salonu Mercedesa na samochody używaneSamochody używane – udokumentowana historia napraw

Samochody używane, jakie mamy do zaoferowania to auta w bardzo dobrym stanie. Każdy z nich został gruntownie sprawdzony pod kątem ewentualnych usterek i wymiany potrzebnych części. O wszelkich tego typu pracach porozmawiasz z naszymi sprzedawcami przy konkretnym pojeździe. Historie remontów są dokładnie udokumentowane, zajmowali się nimi przecież najlepsi specjaliści od mercedesów w tym kraju.

Bogata oferta pojazdów w atrakcyjnej cenie

Flota pojazdów, jakie mamy do zaoferowania w kategorii: samochody używane jest bardzo zbliżona do oferty na nowe auta. Znajdziesz tutaj np. Mercedesa GLA 180d z 2017 roku za jedyne 116 tysięcy. To duża obniżka w porównaniu z nowym egzemplarzem. Jeśli zaś potrzebujesz małego, miejskiego autka, to może Smart Forfour z 2015 roku, w cenie 69 tys. spełni twoje oczekiwania? Zapraszamy do salonów i kontaktu z przedstawicielami.