Samochody używane z salonu Zasada Auto

Samochody używane z salonu Zasada Auto

12 marca, 2019 Wyłączono przez WU

Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? Samochody używane z salonu Sobiesław Zasada Automotive do dobrej jakości pojazdy, które mają już za sobą pierwsze (i nie tylko pierwsze) wojaże. Nie ma jednak co się obawiać o ich stan, ponieważ przed ponownym wprowadzeniem do oferty są one poddane gruntownym badaniom technicznym, a w razie potrzeby także naprawom i konserwacji.

Samochody używane – skąd się biorą?

Samochody używane, które sprzedajemy, zostały wpierw gruntownie sprawdzone. Skąd się biorą samochody używane w salonach Zasad Auto? Bardzo często są to samochody poleasingowe, wykorzystywane jako firmowe. Gdy okres, na jaki została zawarta umowa, dobiega końca, jest opcja wykupienia samochodu na własność po preferencyjnej stawce. Wielu jednak przedsiębiorców zamiast tego decyduje się na ponowne zawarcie umowy, związanej z przekazaniem do użytku nowego samochodu. Dotychczasowe auto trafia wtedy z powrotem do salonu, a po odpowiednim zaadaptowaniu jest ponownie wprowadzane do oferty salonu.

Czy opłaca się kupować używane auta?

Czy kupując auto opłaca się wziąć pod uwagę samochody używane z Salonu? Zdecydowanie tak! Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie pomiędzy kupnem nowego auta, a szukaniem używki na własną rękę. Mamy bowiem do wyboru pojazdy po znacznie niższych cenach, fakt jednak kupna z salonu gwarantuje, że auto zostało wcześniej gruntownie przebadane i nie sprawi nam niemiłych niespodzianek.