Serwis ciężarowych Mercedesów – co mamy do zaoferowania

Serwis ciężarowych Mercedesów – co mamy do zaoferowania

19 lutego, 2019 Wyłączono przez WU

Serwis ciężarowych Mercedesów to kompleksowa usługa przygotowana z myślą o właścicielach firm transportowych, którzy w swojej flocie pojazdów posiadają ciężarówki ze stajni Mercedesa. To najlepsza propozycja, przygotowana z myślą o właścicielach i kierowcach, a przede wszystkim o ich autach.

Serwis ciężarowych Mercedesów – co obejmuje

Serwis ciężarowych Mercedesów to przede wszystkim świetna opcja na wymianę opon samochodowych. Z uwagi na masę transportów, jakie niejednokrotnie przewożą tego typu samochody, poddane dużym obciążeniom opony szybko się zużywają. Oferujemy także przegląd i sprawdzenie stanu cyfrowych tachografów, co pozwoli uniknąć ewentualnych kłopotów z Inspekcją Transportu Drogowego. W naszym serwisie przygotujemy twoje auto na trudniejsze warunki zimowe, jak wymiana płynów czy konserwacja podwozia.

Oferty i promocje dla stałych klientów

Serwis ciężarowych Mercedesów skierowany jest nie tylko do aut będących jeszcze na gwarancji, lecz także do tych starszych. Przygotowaliśmy pogwarancyjne pakiety serwisowe, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej kompleksowej opieki. W jej ramach możesz otrzymać promocyjną ofertę na akumulatory i inne części Truck Parts oraz skorzystać z naszej blacharni. Dla stałych klientów mamy także ciekawe i praktyczne gadżety, jak latarki, scyzoryki wielofunkcyjne, czapki, plecaki czy głośniki bluetooth.