Serwisy obiadowe Rosenthal – spraw by danie było jeszcze smaczniejsze

Serwisy obiadowe Rosenthal – spraw by danie było jeszcze smaczniejsze

25 lutego, 2019 Wyłączono przez RG

Chyba każdy zgodzi się z tym, że dobrze ugotowane danie to połowa sukcesu. Drugim ważnym elementem jest odpowiednie podanie posiłku. Walory estetyczne są nieraz tak samo ważne jak to, jak dane danie smakuje oraz jest doprawione. Aby mieć pewność, że jedzenie zrobi wrażenie na domownikach i gościach, podaj je na oryginalnych talerzach. Doskonale sprawdzą się serwisy obiadowe Rosenthal.

Serwisy obiadowe Rosenthal – tradycja i elegancja

Niemiecka firma Rosenthal to jedna z tych firm, które wyróżniają się tradycją oraz wysoką klasą jakościową. Firma ta swoje produkty wytwarza od ponad 135 lat i jej starania doceniły tysiące zadowolonych klientów z całego świata. Cechują się one najwyższą jakością, pięknymi formami, oryginalnymi zdobieniami oraz co najważniejsze, są wykonywane ręcznie. Serwisy obiadowe Rosenthal to zazwyczaj zestawy składające się z elementów takich jak: talerze śniadaniowe, filiżanki oraz spodki pod filiżanki.

Serwisy obiadowe Rosenthal

Produkty, które docenią goście oraz domownicy

Najpopularniejsza seria produktów od marki Rosenthal to „Maria”, która nazwana została tak od żony założyciela. Jest ona jedną z najpopularniejszych serii porcelany, wytwarzanych przez tą markę. Warto zaznaczyć, że produkty składające się na serwisy obiadowe Rosenthal mogą być myte w zmywarkach oraz używane w mikrofalówkach.  Ludzie doceniają je szczególnie za klasyczne formy, które uzupełnione o unikalne zdobienia są naprawdę produktami, na których umieszczone jedzenie wygląda jak w drogiej restauracji.