Skarpetki – najgorętszy trend na lato 2018

Skarpetki – najgorętszy trend na lato 2018

5 lipca, 2018 Wyłączono przez AC

Skarpetki – niedoceniony krzyk mody

Do tej pory skarpetki były tą częścią garderoby, która miała zapewnić komfort noszenia butów. Staraliśmy się je ukrywać, a najczęściej wybieranym modelem były tzw. „stopki”. Jednak rok 2018 to czas zmian, a skarpetki stały się w tym sezonie prawdziwym hitem. Najpopularniejszy trend wiosny i lata pojawia się na miejskich ulicach w wielkim stylu.

Skarpetki – trend na lato 2018

Możemy jednak zapomnieć o sportowych, jednokolorowych skarpetkach w paski lub jednorodne wzory. W tym sezonie królują odważne modele, które z chęcią pokazujemy. Jednym z najmocniejszych motywów, który od razu pokochały nie tylko gwiazdy, ale także wszystkie kobiety na całym świecie jest niecodzienny materiał. W tym sezonie stawiamy więc przede wszystkim na skarpetki wykonane z tiulu. Ta delikatna, przeźroczysta, zmysłowa tkanina dodaje stylizacji lekkości i kobiecości – zakrywając i odsłaniając jednocześnie. Świetnie sprawdzą się nie tylko do lekkich sukienek założonych do mokasynów, ale również do eleganckich garniturów i szpilek. To trend, który zawitał na najbardziej znanych pokazach mody, we wszystkich zakątkach świata.

Skarpetki to ostatni krzyk mody

Nie przejdziemy obojętnie obok odważniejszych propozycji, jakimi są cekiny w przeróżnych kolorach: złotym, srebrnym, fioletowym, czy błękitnym. Ten trend został wylansowany przez najbardziej znanych i cenionych projektantów, dlatego chętnie sięgają po niego wszystkie odważne kobiety, które chcą wyróżnić się z tłumu.

Dla kobiet lubiących nieco delikatniejsze propozycje, w tym sezonie zakładamy również koronkowe skarpetki, które świetnie sprawdzą się do sukienek w stylu boho i butów typu monki.