Skarpety z wężem South Side Serpens: idealny prezent

Skarpety z wężem South Side Serpens: idealny prezent

13 grudnia, 2018 Wyłączono przez JP

Znana produkcja Netflix i Warner Bros powróciła z trzecią transzą jesienią tego roku. Nic w tym dziwnego – popularność produkcji nie słabnie, a nastolatkowie (i nieco starsi odbiorcy) chętnie śledzą losy grupy bohaterów z nawiedzonego miasteczka. Wygodne skarpety z wężem South Side Serpens

To już czwarta odsłona

Najnowszy sezon jak zwykle łączy w sobie elementy horroru i thrillera o lekkim, romansowym zabarwieniu. Wszystko to polane gęstym sosem intryg znanych z małych miejscowości, a w wydaniu amerykańskim nosi to również znamiona komedii. Tym razem bohaterowie mierzą się z podwójnym problemem – nastolatków, bo Archie trafia do zakładu poprawczego oraz społecznym, gdyż zabójcza gra Gryphons and Gargoyles zbiera ogromne żniwo. Takich losów nie sposób nie śledzić w specjalnie przygotowanych gadżetach fanowskich.

Skarpety z wężem South Side Serpens – najlepszy prezent na te święta

Podobnie jak Jug, Sweet Pea i charyzmatyczna Cheryl stań się członkiem honorowym stowarzyszenia. Na szczęście Ciebie nie czeka ciężki chrzest bojowy. Wystarczy, że założysz skarpety z wężem South Side Serpens na stopy i wiernie poprzesz Juga Jonesa. Oprócz poczucia wspólnoty, zagwarantujesz swoim stopom ciepło, nawet przy najniższych temperaturach.  Skarpety z wężem South Side Serpens to idealny podarek pod choinkę, by w świetle świec po raz kolejny śledzić ulubione odcinki (a nie chcąc spoilować, dzieje się naprawdę dużo, więc warto odpalić Netflixa kiedy za oknem szaleje burza śnieżna).