Dlaczego softbox do lamp reporterskich jest potrzebny?

Dlaczego softbox do lamp reporterskich jest potrzebny?

29 września, 2020 Wyłączono przez DB

Lampy reporterskie są jednym z rodzajów akcesorii jakie dokupić możemy do konkretnego aparatu. Co warto wiedzieć o reporterskich lampach? Po pierwsze pozwalają na doświetlenie cieni w momencie, w którym pracujemy pod słońce i nie chcemy by na fotografii występowały duże kontrasty czy też przepalenia. Czy softbox do lamp jest nam niezbędny podczas wykonywania fotografii reporterskich?

softbox reporterski

Softbox i jego zastosowanie

Softboxy są to tak zwane modyfikatory oświetlenia, które stosowane są zarówno w filmowaniu jak i w fotografii. Używany jest głównie do studyjnych lamp oświetleniowych, niemniej jednak może być także używany w przypadku na przykład lamp błyskowych jak softbox do lamp reporterskich. W zależności od tego jaki kształt i wielkość ma soft box pozwala na zmianę charakteru oświetlenia planu przez zmniejszenie lub też eliminacje powstałych cieni.

Softbox do lamp reporterskich z oferty sklepu online E – trade

W sklepie internetowym E – trade znajdziemy szeroki wybór wszelakiego wyposażenia dla reporterów oraz fotografów plenerowych czy studyjnych. W ofercie nie tylko softbox do lamp reporterskich ale także szereg softboxów studyjnych a także modyfikatory światła, oświetlenie błyskowe, sprzęt bezcieniowy czy też statywy studyjne czy tła fotograficzne. Szukając odpowiedniego wyposażenia studia czy akcesorii do pracy, warto sprawdzić katalog online sklepu E – trade.