Solvay park dom i wnętrza – nowa przestrzeń galerii

Solvay park dom i wnętrza – nowa przestrzeń galerii

30 stycznia, 2018 Wyłączono przez KH

Ogromną rolę w naszym życiu odgrywa miejsce w jakim mieszkamy. To jak jest ono urządzone ale także jak zaprojektowane. To w jaki sposób postanowimy rozplanować wszystko w naszym domu lub mieszkaniu zadecyduje później o komforcie użytkowania. Galeria Solvay Park postanowiła wyjść na przeciw tej potrzebie. Centrum handlowe odbyło modernizacją tworząc przestrzeń przeznaczoną dla osób, które zainteresowane są architektura, sztuką i designem – Solvay Park dom i wnętrza.

Solvay Park dom i wnętrza – jakie sklepy?

Solvay Park dom i wnętrza skupia się, jak sama nazwa wskazuje na urządzaniu wnętrz ale również architekturze. W wyznaczonym przez galerię miejscu powstała przestrzeń przeznaczona dla osób zainteresowanych urządzeniem swoich mieszkań i nie tylko. W galerii Solvay Park można odwiedzić salony meblowe, sklepy z dekoracjami i urządzeniami do domów. Osoby, które są na początkowym etapie budowy swoje gniazdka mogą skorzystać z doradztwa profesjonalnych architektów. W galerii organizowane są także spotkania branżowe, konferencje, wystawy, prezentacje o tematyce z zakresu architektura, sztuka, design.

Solvay Park dom i wnętrza - zagospodarowanie

Solvay Park dom i wnętrza – gdzie?

Centrum handlowe Solvay Park dom i wnętrza znajduje się w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Krakowa oraz okolic do odwiedzenia galerii i zapoznania się z jej ciekawymi propozycjami na urządzenie swoich wnętrz.