Solvay Park dla Twojego domu

Solvay Park dla Twojego domu

2 lipca, 2018 Wyłączono przez BT

Znaleźć pomysł na oryginalny i praktyczny wystrój domu nie jest łatwo. Pomocne mogą być miejsca takie jak w Solvay Park – nowa strefa inspiracji wyposażenia wnętrz. Dzięki wsparciu ekspertów z wielu dziedzin uda się stworzyć przestrzeń estetyczną i funkcjonalną.

W Solvay Park będzie można znaleźć również akcesoria do domu produkowane przez lokalnych rzemieślników

Solvay Park – nowa wizja

Celem Solvay Park jest zorganizowanie miejsca, w którym każdy zainteresowany będzie mógł spotkać fachowców w zakresie projektowania wnętrz. Dobór praktycznych akcesoriów do różnych pomieszczeń, a także dopasowanie kolorów ścian i tekstur mebli stanie się dużo łatwiejsze dzięki poradom znawców. Zgromadzenie sklepów i pracowni w jednej przestrzeni pozwoli zaoszczędzić czas podczas poszukiwania inspiracji. Warto zapoznać się z taką ofertą.

Architekci wnętrz chętnie pomogą klientom Solvay Park

Czas i pieniądze

Radość z własnych czterech ścian będzie pełna tylko wtedy, gdy całość uda się dopasować do naszego gustu i potrzeb. Pomysł Solvay Park jest odpowiedzią na ciągły brak czasu. Jeżeli dołoży się do tego atrakcyjne ceny – powstaje idealne miejsce, w którym z łatwością odnajdzie się inspirację na własne wnętrze. Trudny wybór okaże się dużo łatwiejszy dzięki poradom ekspertów, a dostępność różnych rozwiązań z pewnością pomoże stworzyć własną wizję przestrzeni. Lokalizacja w ramach istniejącej galerii handlowej to dodatkowa oszczędność czasu. Podczas jednej wizyty możemy zrobić codzienne zakupy i znaleźć niepowtarzalny pomysł na swój dom.