Spływ Warka – dobry pomysł na weekend!

Spływ Warka – dobry pomysł na weekend!

11 czerwca, 2017 Wyłączono przez MB

Pogoda jest coraz ładniejsza, więc zwyczajnie nie opłaca się zostawać w weekend w domu lub mieszkaniu. Zwłaszcza jeśli w ciągu tygodnia pochłania cię praca biurowa a tryb swojego życia określiłbyś jako siedzący. Jeśli nie przepadasz za sportem lub po prostu nie masz wyśmienitej kondycji … nic straconego. Dzisiaj zaprezentujemy ci sport, do uprawiania którego nie jest potrzebne żelazne zdrowie i idealna kondycja. Spływ Warka – to na tym dziś się skupimy.

Spływ Warka – czy kajaki są dla mnie?

Historia firmy Nadpilice rozpoczęła się w 2017 roku. To właśnie wtedy narodził się pomysł stworzenia firmy umożliwiającej ludziom aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Lata mijały, a przyszli założyciele Nadpilice zdobywali praktyczną wiedzę dotyczącą profesjonalnej organizacji spływów kajakowych, zarówno ogólnokrajowych, jak też tych międzynarodowych. W 2010 roku wreszcie powstała firma Nadlipice – stworzona została przez ludzi z pasją, dla których kajakarstwo jest sposobem na życie.

Spływ Warka. Nadpilice

Profesjonalna organizacja spływów kajakowych

Jeśli poszukujesz firmy, która rzetelnie zajmie się organizacją twojego wyjazdu, oraz zapewni ci bezpieczeństwo, relaks i bliskość natury. Spływ Warka – to tylko część oferty Nadpilice. Jeśli odwiedzisz stronę internetową, będziesz mógł również zapoznać się z dostępną baza noclegową i gastronomiczną. Dlaczego jeszcze warto zwiedzić miasto Warka? To urokliwe miasto kryje w sobie wiele atrakcji turystycznych, takich jak, XVII-wieczny barokowy kościół, Pałac Pułaskich oraz park krajobrazowy!

Zaplanuj swój wypoczynek

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową firmy Nadpilice i sprawdź dostępne trasy spływów. Dowiedz się, jak dojechać do Warki, jakie oferty są dostępne i sprawdź, na ile dni chcesz wyjechać. Skontaktuj się z pracownikami Nadpili i już dziś zaplanuj idealny wypoczynek dla siebie i dla swoich bliskich.

Nadpilice
Warka
UL. NOWY ZJAZD 4a
+48 728 964 459
www.nadpilice.pl