Spódnica skórzana

Spódnica skórzana

13 lutego, 2017 Wyłączono przez GZ

Spódnica skórzana – w jaki sposób ją wykorzystać

Spódnica skórzana to interesujące rozwiązanie odzieżowe. Z jednej strony jest wyraziste i charakterystyczne, a z drugiej – możliwe do zastosowania na różne okazje, w tym zarówno spotkania towarzyskie, uczestnictwo w typowym miejskim życiu nocnym, jak i okoliczności zawodowe – czarna lub czerwona, długa spódnica skórzana doskonale sprawdzi się w biurze, choć w tej kwestii istnieją rozbieżność w odczuciach i przekonaniach.

Kilka pomysłów na spódnicę ze skóry - przykład

Z pewnością zaletą skórzanych spódnic jest ich wyrazistość. Już mniej dookreślając granice przydatności tego elementu stroju okolicznościami i miejscami, wydaje się, że można powiedzieć, iż ten ubiór zdaje egzamin szczególnie wtedy, gdy celem jest założenie zauważalnego ubrania i przybranie wyrazistej stylistyki. Zapewne z tego względu spódnica skórzana jest uważana za dobry element kreacji imprezowej.

Ale nie tylko. Internet, jeśli zostanie o to poproszony, zaoferuje nam zylion zestawień dziesiątek porad co do tego, z czym tę spódnicę zakładać, by wyglądać porządnie. Kilku z tych zestawień możemy wypróbować, aby zobaczyć, w którą stronę skręca nasz własny gust i jak chcemy kształtować styl, który będzie naprawdę nasz.

Garść pomysłów

I tak, spódnica skórzana, połyskiem materiału przełamując głęboką czerń, stanowi atrakcyjne urozmaicenie monochromatycznego, w pełni czarnego ubioru. Ale do tematu można podejść również z zupełnie innej strony – Style Caster pokazuje czarną skórzaną spódnicę w zestawie z białą, dżinsową kurtką, a z kolei jeszcze inny portal zaskakuje nas pomysłami na całościowy strój w miejscu pracy z wykorzystaniem czerwonej skórzanej spódnicy, która – jak się okazuje – świetnie wygląda także w połączeniu z hidżabem!

spódnica skórzana doskonale sprawdza się w pracy

Innym tematem, również interesującym, jest wzornictwo, na jakie pozwala skóra w przypadku spódnicy. Na dobre w dzisiejszych kanonach rozgościła się pikowana skóra – tę można wykorzystać również w przypadku spódnic. Doskonale wyglądać będzie zestaw, gdzie elementy gładkie przeplatać się będą z pikowanymi lub nawet lśniącymi, tworząc w ten sposób atrakcyjny wizualnie miks!

Zapraszamy do Ceneoporównywarki cen i ofert z całej Polski – gdzie znajdziecie Panie odpowiednią kategorię dla spódnic skórzanych. Dajcie im szansę, a na pewno je pokochacie!