Sposób na imprezę – gry alkoholowe

Sposób na imprezę – gry alkoholowe

30 stycznia, 2018 Wyłączono przez MF

Urządzasz domówkę? Zostałeś zmuszony do zorganizowania urodzin lub innej imprezy, gdzie nie wszystkie osoby się znają? Nie musisz się tym martwić! Możesz ich szybko zintegrować stawiając na popularne gry alkoholowe na imprezę.

Na czym polegają gry alkoholowe?

impreza z alkoholemNa czym polega taka zabawa? Oczywiście na piciu! Ale nie tylko. Gry alkoholowe polegają również na wykonywaniu różnego typu zadań. Musisz odpowiedzieć na pytanie? Ale pilnuj się! Pamiętaj, że o to chodzi, żeby wyciągnąć z Ciebie jak największą ilość informacji. Musisz wykonać jakieś zadanie? Pamiętaj, że alkohol wzmacnia odwagę, także pewnie nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Jakie są popularne gry alkoholowe?

Najpopularniejszy ze wszystkich gier alkoholowych jest zdecydowanie Alkochińczyk. Poruszasz się pionkami jak w zwykłym Chińczyku. Jest on jednak urozmaicony zadaniami oraz oczywiście procentami. Na pewno będziecie świetnie się bawić. Gra jest losowa, więc osoby lubiące wygrywać, mogą się w niej nie odnaleźć. Inną propozycja gier alkoholowych są Stupropmilowy Las oraz Rosyjska Ruletka. Gwarantujemy, że każda z nich będzie w stanie zintegrować nawet najbardziej zróżnicowane towarzystwo. Jeśli nie wiesz na czym polegają poszczególne gry, zachęcamy do lektury poradnika, w którym znajdziecie krótki opis każdej z gier alkoholowych na imprezę. Dobra zabawa gwarantowana! Od Was tylko zależy, jak będzie wyglądał poranek dnia następnego 🙂