Standy podłogowe – czyli jak zamieść konkurencję

11 marca, 2017 Wyłączono przez MB

Zachodzisz w głowę, jak wyróżnić się na tle konkurencji. W końcu w sklepach produktów pod dostatkiem, każdy atakuje ciekawą nazwą, kolorem opakowania, hasłem reklamowych. Wchodząc do sklepu można dostać zawrotów głowy, prawda? Ale spokojnie, jest sposób na to, żeby klienci, przemierzający alejki sklepowe z koszykiem lub wózkiem, zatrzymali się przy półce z twoimi produktami. Co to za sposób? Już śpieszymy z odpowiedzią. Sekret tkwi w prostych akcesoriach, którymi są… standy podłogowe.

Standy podłogowe – z czym to się je?

Standy podłogowe to nic innego jak rodzaj reklamy, który zamiast wisieć… stoi. Tak, tak, dobrze przeczytaliście, ta kartonowa konstrukcja wyróżni was na tle konkurencji. Siła tkwi w ciekawym projekcie i niebanalnym wykonaniu. Ale o to już zatroszczy się firma Edelweiss, tworzona przez doświadczonych profesjonalistów branży komunikacji przypółkowej. W Edelweiss wiedzą, co zrobić, aby twój potencjalny klient z zaciekawieniem sięgnął do półki z twoim produktem!

Standy podłogowe - Edelweiss

Standy podłogowe, a może… potykacze?

Nie zapominajmy jednak, że komunikacja przypółkowa nie jedno nosi imię, a cała zabawa nie kończy się na standach podłogowych. Właściwie to dopiero początek. Oprócz tego w ofercie Edelweiss znajdziesz modułowe systemy paletowe, kasetony podświetlane i potykacze reklamowe. Jesteś ciekaw, jak wyglądają te akcesoria? Odwiedź stronę Edelweiss i przekonaj się sam!

Pytania? Proszę bardzo!

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z pracownikami Edelweiss. W ciągu dwudziestu czterech godzin odpowiedzą na twoje pytanie oraz zarysują ci korzyści, które poczuje budżet twojej firmy, jeśli zdecydujesz się na reklamę za pomocą standów podłogowych. Sprawdź możliwości, jakie daje branża pos, przeczytaj, na czym to polega i wykorzystaj to na swoją korzyść!

 

Edelweiss | Standy reklamowe
ul. Magazynowa 5A
30-858 Kraków
+ 48 500 064 220
edelweiss@edelweiss.com.pl