Sterwins kosiarki do trawy – kosiarka dla każdego!

Sterwins kosiarki do trawy – kosiarka dla każdego!

11 lutego, 2019 Wyłączono przez KB

Wybierając, Sterwins Kosiarki do trawy, warto zwrócić uwagę na moc silnika. To jakiej mocy silnika potrzebujemy z kolei zależne jest od tego, jaką powierzchnie ogrodu będziemy kosić. Typowa kosiarka spalinowa ma moc od 3,5 do 6,5 KM. Oszczędzając na mocy, możemy stracić sporo czasu. Wszak im większy trawnik, tym kosiarka o małej mocy, będzie wolniej kosić. Dodatkowo kosiarka o małej mocy ma spore problemy np. z mokrą trawą. Dodatkowo istnieje wysokie ryzyko, że kosiarka o małej mocy będzie dławić się i gasnąć, gdy użyjemy jej do koszenia wysokiej trawy.

Rodzaje rozruchu – Sterwins kosiarki do trawy

Kosiarki spalinowe posiadają dwie metody rozruchu – linkowy oraz elektryczny Instart. Ten pierwszy jest popularniejszy, wystarczy zlokalizować linkę i ją pociągnąć, trzymając jednocześnie dźwignię hamulca noża. Rozruch elektryczny Instart z kolei to odpalanie na kluczyk bądź guzik. Energię do tego sposobu odpalenia zapewnia akumulator litowo-jonowy, który można łatwo i szybko naładować.

kosiarka
Sprawdź oferty na Sterwins Kosiarki do trawy na stronie Ceneo.pl. W ofercie jest wiele rozmaitych kosiarek, co sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią. Wybierz – Sterwins Kosiarki do trawy!