Podążaj za trendami – stojak na hulajnogi z mocowaniem

Podążaj za trendami – stojak na hulajnogi z mocowaniem

29 maja, 2020 Wyłączono przez KKn

Obecnie popularność na hulajnogi zwiększyła się bardzo dużo. Elektryczne hulajnogi w dużych miastach można wypożyczyć na każdym kroku. Część osób decyduje się nawet zakupić je we własnym zakresie. Nic dziwnego! To urządzenie skradło serce wielu osobom i nie tylko dzieciom. Problem istnieje jednak w braku specjalnych „parkingów”. Firma Krosstech wychodzi na przeciw temu problemowi! Dostępne są stojaki na hulajnogi z mocowaniem!

Stojak na hulajnogi z mocowaniem – specyfikacja produktu

stojak na hulajnogi z mocowaniem od KrosstechW ofercie firmy Krosstech, która znana jest z produkcji stojaków na rower, możemy znaleźć stojaki na hulajnogi z mocowaniem. Ta oferta ma na celu zaspokoić zapotrzebowanie na obecny trend jakimi są elektryczne hulajnogi. To świetne urządzenie sprawia, że wiele osób po nie chętnie sięga. Jednak istotny problem wynika z braku odpowiednich stref, w których można je umieścić. Ten stojak został zaprojektowany do wbetonowania lub przykręcenia do powierzchni. Charakteryzuje się masywnymi nogami wykonanymi z profilu 50x50x2mm. Zamówienie można dostosować w sposób indywidualny, dobierając rodzaj stali, czy kolor. Taki stojak jest zaprojektowany na 10 miejsc do zaparkowania.

Więcej informacji o firmie Krosstech

To polskie przedsiębiorstwo produkcyjne oferuje także stojaki na rowery, różnorodne meble ogrodowe oraz produkty architektury małej, które wpasowują się przestrzeni miasta, takie jak na przykład kosze na śmieci, ławki parkowe itp. Firma stawia na jakość i wysoką precyzję wykonania oraz konserwowania produktów. Sprawdź jaki stojak na hulajnogi z mocowaniem będzie dla Twojej firmy najlepszy oraz zapoznaj się z ofertą pozostałych produktów. Zapraszamy!