Strona świata Jagielski – reportaże o ważnych miejscach na świecie

Strona świata Jagielski – reportaże o ważnych miejscach na świecie

14 października, 2020 Wyłączono przez KK

Szukasz ciekawej lektury na chłodne, jesienne wieczory? Interesuje Cię aktualna sytuacja na świecie, konflikty zbrojne i bieżące sprawy, które mają wpływ na środowisko, w którym żyjemy? Jeśli te zagadnienia są Ci bliskie, z pewnością spodoba Ci się książka Strona świata Jagielskiego. O czym opowiada?

Strona świata Jagielski – jak zmienia się świat w XXI wieku?

Najnowsza książka autorstwa Wojciecha Jagielskiego to przejmujące reportaże o miejscach, od których zależą losy Europy i całego świata. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak naprawdę wygląda aktualna sytuacja na świecie, jeżeli chodzi o konflikty i strefy chaosu. Jagielski przedstawia, w charakterystyczny dla siebie sposób, miejsca zapalne i strefy konfliktów znajdujące się na Bliskim Wschodzie, Afryce, Indiach i krajach Kaukazu. Polskie media przekazują niewiele informacji na ten temat. Jednak książka Strona świata Jagielski zmusza do zastanowienia się i porzucenia bezpiecznych stereotypów. Bowiem to, co teraz dzieje się na świecie, będzie miało również wpływ na nasze życie. Reporter przedstawia nam zrozumieć miejsca, w których rozstrzyga się kształt przyszłości.

strona świata. reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia

Kim jest Wojciech Jagielski, autor książki?

Wojciech Jagielski to znany dziennikarz i reporter. Specjalizuje się głównie w tematyce Afryki, Azji Środkowej i Kaukazu. Z opowieści zwykłych ludzi i biografii władców przedstawia obraz współczesnego świata. Obecnie jest związany z „Tygodnikiem Powszechnym”, wcześniej wiele lat pracował w „Gazecie Wyborczej”. Zamów Strona świata Jagielski już dziś!