Stylowe lampy dziecięce – aranżacja pokoju dziecięcego

Stylowe lampy dziecięce – aranżacja pokoju dziecięcego

4 października, 2018 Wyłączono przez DB

Rodzice zadają sobie pytanie jak urządzić pokój dziecięcy, by ten nie dość,że pomieścił wszystkie zabawki, książeczki, pluszaki, klocki lego czy barbie ale też był miejscem przytulnym i lubianym przez malucha. Dziś podpowiemy wam jakie stylowe lampy dziecięce wybrać do pokoju najmłodszych.

Stylowe lampy dziecięce 

Pokój dziecięcy powinien tworzyć bezpieczną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi dziecka od najmłodszych lat. Nie bez znaczenia będą dodatki, które wpłyną na rozwój dziecięcej wyobraźni. Odpowiednie oświetlenie, którego design będzie przypominał zwierzaki, chmurki, kwiaty a może puzzle to kierunek, w którym należy iść wybierając oświetlenie do dziecięcego pokoju. Warto zwrócić jednak uwagę,że nie tylko kształt lamp się liczy. Odpowiedni kolor światła to równie ważna kwestia. Żarówki dla najmłodszych powinny dawać ciepłe światło, by nie razić małych oczek dzieci. Dla starszych dzieci, chodzących już do szkoły warto pomyśleć o jaśniejszym świetle odpowiednim do nauki.

pol pm Britop FLY 2109302 1790 1 pol pm Britop JET 4533102 1824 1        stylowe lampy dziecięce

 

Postaw na ciekawe kształty !

Na rynku dostępne są modele lamp dla dzieci, które charakteryzują się ciekawymi kształtami oraz kolorami. Dla dziewczynek znajdziemy lampy z kwiatowymi detalami, bądź po prostu w kształcie kwiatów, aniołki czy króliczki. Dla chłopaków za to dostępne są lampy w piłki, samoloty, statki ufo, pantery i urocze chomiki. Wybierając lampę pamiętaj, że powinna tworzyć spójną całość z aranżacją wnętrza na jaką się zdecydujesz.