Stylowe lampy – sposób na designerskie wnętrze w Twoim domu.

Stylowe lampy – sposób na designerskie wnętrze w Twoim domu.

25 lipca, 2018 Wyłączono przez DB

Gdy przychodzi czas na dekorowanie naszych cennych domów, mieszkań czy wynajmowanych pokoi potrafimy być bardzo kreatywni. Moda na przytulne huggy pomieszczenia, miesza się z surowym, skandynawskim stylem a on zaś często dość płynnie przechodzi w hit sezonu – industrializm. Te nurty wnętrzarskie pozwalają na niewielką ilość przedmiotów w naszych kontach, za to dobranych z precyzją.

Jak stworzyć stylowe pomieszczenie?

Rzecz prawdziwa,że tyle gustów ile ludzi na ziemi, dlatego jeśli nie podobają Ci się obecnie panujące trendy, absolutnie nie masz czym się przejmować. Uniwersalna zasada dobrego stylu i smaku to naszym zdaniem mniej znaczy więcej. Nie zagracaj pomieszczeń niepotrzebnymi dodatkami, które nie tworzą spójnej całości z resztą przedmiotów. Postaw na rzeczy dobrej jakości, które nie zepsują się po paru miesiącach przykładem mogą być stylowe lampy.

Stylowe lampy – jakie wybrać ?

stylowe lampy stylowe lampy

Wnętrze uważane za stylowe i designerskie nie obędzie się bez dobrze zamontowanego systemu oświetleń. Dyskretne oświetlenie punktowe odchodzi do lamusa, a na jego miejsce stawiamy maxi lamy. Te podłogowe, stołowe oraz wiszące. Oświetlenie już dawno nie jest jedynie źródłem światła. Ma swoje przeznaczenie jako ozdoba, uzupełnienie pomysłu na wnętrze. Które modele naszym zdaniem sprawią, że wnętrze nabierze stylu? Stawiamy na klasyczne odcienie – biel, czerń oraz oszklenia. Takie lamy zgrają się z białymi czy drewnianymi dodatkami, pasują do eleganckich wnętrz oraz tych nieco bardziej industrialnych.  Pamiętaj stylowe lampy, nie muszą wiele kosztować! Sprawdź modele na letnich promocjach i kup wymarzony model w korzystnej cenie.