Sukienki dla druhen – o czym warto pamiętać?

Sukienki dla druhen – o czym warto pamiętać?

20 września, 2019 Wyłączono przez MS

Druhny i świadkowe odgrywają znaczącą rolę w trakcie ślubu i przygotowań do tej ważnej uroczystości. Właśnie dlatego w tym dniu, one również powinny czuć się wyjątkowo i prezentować się elegancko. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić Wam kilka najważniejszych zasad, o których powinniśmy pamiętać wybierając sukienki dla druhen czy świadkowych. Jeśli stoisz przed takim wyborem to ten post z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Serdecznie zapraszamy!

Sukienki dla druhen – podstawowe zasady

Sprawdź, o czym powinnaś pamiętać wybierając sukienki dla druhen

Wybierając sukienki dla druhen powinniśmy przede wszystkim pamiętać o tym, by były one dopełnieniem wyglądu głównej gwiazdy wieczoru i aby były spójne z całą koncepcją wesela. Warto pamiętać o tym, że sukienki świadkowych nie powinny być w kolorze białym czy ecru, gdyż są to kolory zarezerwowane dla Panny Młodej. Należy unikać również koloru czarnego, gdyż z pewnością nie pasuje on do tak podniosłej uroczystości. Oprócz samego wyglądu, ważne jest także, aby nasze druhny czuły się w sukienkach komfortowo i aby pasowały one do ich urody.

Kieruj się motywem przewodnim

Dobrym pomysłem przy wyborze sukienek dla druhen jest kierowanie się motywem przewodnim wesela. Dzięki temu, będziemy mieć pewność, że wszystko będzie razem znakomicie wyglądało. Identyczne sukienki dla wszystkich świadkowych lub sukienki w podobnym stylu będą również świetnie wyglądać na zdjęciach, dzięki czemu będziemy mieć wyjątkową pamiątkę z tego ważnego dnia.