Sukienki jeansowe od Lou na wiosnę 2019

Sukienki jeansowe od Lou na wiosnę 2019

29 marca, 2019 Wyłączono przez SP

Wraz z wiosną polska marka Lou przygotowała coś nowego: sukienki jeansowe. Jej projektanci postanowili na nowo podejść do tematu denimu i sprawdzić, jak można odświeżyć trendy z początku lat dwutysięcznych. Wygląda na to, że trafili w dziesiątkę, bo instagramowy konkurs, w którym można było wygrać sukienkę z dżinsu, zaangażował Lougirl, które nawet zaczęły przy tej okazji układać wiersze 🙂 Sprawdźmy, jak wygląda ta kolekcja, by dowiedzieć się, dlaczego wzbudza taki szał!

Sukienki jeansowe, czyli powrót złotej ery Britney

Dżinsowy total look wylansowała jedna z najbardziej rozpoznawalnych power couples lat dwutysięcznych: Britney Spears i Justin Timberlake. Od tamtej pory przez jakiś czas dżinsy dopasowane do denimowych kurtek zawojowały ulicę. W okolicach 2010 zaczęły kojarzyć się z kiczem, ale teraz, tak jak moda lat 90. przez kilka ostatnich sezonów, wracają. Wygląda na to, że Lou udało się wyprzedzić trendy.

sukienki jeansowe Gigi

Modele dostępne w sklepie Lou

Sukienki z jeansu w sklepie Lou będą kolekcją limitowaną – dlatego warto spieszyć się z zakupem swojego wymarzonego modelu, jeśli któryś wpadł Ci w oko. Marce udało się tak przetworzyć denim, by stracił surowość, którą kojarzymy z uniwersalnymi spodniami, a stał się dobrą tkaniną na miękko opływające sylwetkę, dopasowane sukienki. Marszczenia, przeszycia i falbanki nie są tu zgrubiałe czy twarde i nie pogrubiają, a całkiem fajnie zdobią fasony.

sukienki jeansowe Cher

Kiedy przydadzą się takie jeansowe sukienki? Na randki i wszelkie inne wiosenne wyjścia. Kolekcja będzie dostępna tutaj: https://lou.pl/pol_m_SUKIENKI_JEANSOWE-363.html