Sukienki dla osób nienawidzących galerii handlowych

Sukienki dla osób nienawidzących galerii handlowych

1 maja, 2017 Wyłączono przez GZ

Sukienki kupowane przez internet? Czasem ani rusz!

Sukienki do kupowania w internecie? Żaden problem – a nawet wręcz odwrotnie, bo problemem dla części z Was, potencjalne klientki, może być pójście do sklepu.

To jest częściowo niewyobrażalne dla mieszkanek stolicy, zwłaszcza od urodzenia lub wczesnego wieku młodzieńczego, albo innych dużych miast, gdzie to samo, co w internecie, można sobie zobaczyć w galerii, kupujące sukienki, tej czy tamtej, ale są co najmniej dwie grupy, która mogą być zainteresowane zakupami przez internet. Pierwsza grupa to osoby, które totalnie nienawidzą klimatu galerii.

sukienki z tej porównywarki cen

Dla kogo?

Można je pewnie zobaczyć w tych miejscach w środku tygodnia, a najchętniej pewnie w godzinach porannych albo wieczornych – tak, aby uniknąć tłumów, które wymagają specjalnego rodzaju odporności. W tym momencie batcave’rki – oddajemy Wam hołd, polecając jednocześnie sukienki z internetu.

ładne zdjęcie sukienki

Druga grupa to mieszkanki miast, gdzie po prostu galerii nie ma. Albo jak jest, to z trzema sklepami na krzyż. I nie ma jak się ubrać, nie ma w co. Można pewnie zrobić sobie shopping trip do miasta w pobliżu, ale koszty wówczas wzrastają znacznie. I tak rodzą się mity z – a jakże! – ziarnem prawdy (ale tak głęboko zakopanym i tak bardzo przez soczewkę mitu wykrzywionym, że szkoda gadać) – o tym, jak to Polska B jest okropnie wyglądająca i źle się ubiera, bo tak chce, bo tacy ludzie tam mieszkają.

Otóż nie. Będą sukienki z internetu – będzie inaczej. Zachęcamy!