Najpiękniejsze sukienki na studniówkę 2019

Najpiękniejsze sukienki na studniówkę 2019

22 października, 2018 Wyłączono przez SP

Czy krótkie sukienki wygrały z długimi? Czy mamy jakieś nowe kolory poza nieśmiertelną czerwienią? Dopasowane czy rozkloszowane fasony? Piszemy o tym, jakie są modne sukienki na studniówkę 2019.

Są trzy drogi: bezpieczna klasyka, szalona awangarda i stary dobry styl glamour. Sprawdź, w czym poczujesz się lepiej!

Sukienki na studniówkę bez wpadek: mała czarna

Jeśli nie lubisz się wyróżniać albo nie chcesz ryzykować i wolisz postawić na elegancką tradycję, wybierz czarną sukienkę. Nie musi jednak być prosta. Zaszalej z fakturą materiału i przezroczystościami. Skorzystaj z tego, że rodzajów materiałów jest naprawdę wiele i połącz na przykład koronkę z szyfonem.

sukienki na studniówkę: mała czarna

Daj się zapamiętać: szalone sukienki na studniówkę

Geometryczne fasony, żywe kolory, głębokie wycięcia (czy to dekolty, czy rozporki), odkryte plecy – to propozycje dla odważnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by tej jedynej nocy zaszaleć i włożyć strój, na jaki nie poważyłabyś się podczas zwykłej imprezy. Pamiętaj jednak o tym, by zadbać o dobrą – pewną, niewidoczną i pozostającą na swoim miejscu – bieliznę. Przede wszystkim po to, byś czuła się swobodnie i nie obawiała wpadek.

Studniówka w stylu Hollywood

Złoto, cekiny, beż, pudrowy róż, połyskująca koronka, szyfon, fason „syrenki”. Tak wyobrażamy sobie sukienki na studniówkę w stylu Hollywood. Obawiamy się, że będą najmniej wygodne, ale za to – najpiękniejsze.

błyszczące sukienki na studniówkę w stylu Rity Hayworth

Zanim zrobisz zakupy, porównaj ceny na przykład na Ceneo: https://www.ceneo.pl/oferty/sukienki-na-studniowke
I baw się dobrze!