Svenska Blue chalk paint

Svenska Blue chalk paint

15 sierpnia, 2019 Wyłączono przez JP

Trudno znaleźć produkt bardziej uniwersalny i prostszy w obsłudze niż farba kredowa. Nasycona, odpowiedniej gęstości, nie wymaga od majsterkowicza odpowiedniego przygotowania gruntu. Jej charakterystyczną cechą jest matowość i faktura przypominająca zwykłą farbę ścienną.  svenska blue chalk paint sprawdzi się doskonale w Twoim domu!

Gdzie sprawdzi się farba kredowa?

Prace remontowe z użyciem produktu Svenska Blue chalk paint najczęściej wiążą się z pokryciem boazerii, paneli drewnianych lub innych powierzchni drewnopodobnych. Jej zaletą jest niewątpliwie łatwy montaż – ciecz można łatwo wprowadzić przy pomocy pędzla we wszystkie szczeliny by dokładnie pokryć powierzchnię. To również doskonały produkt dla majsterkowiczów kochających DIY – umożliwia tworzenie przecierek i cieniowań dzięki którym mebel wyglądał będzie niezwykle szykownie.

Svenska Blue Chalk Paint czyli coś dla fanów dalekiej Północy

Farba Annie Sloan to odpowiedź na potrzeby osób, które pragną urządzić wnętrze w nowoczesny, skandynawskim stylu. Zgaszone odcienie szarości i stylowe biele oraz beże to doskonały pomysł, który z pewnością sprawdzi się we wnętrzach o dużej powierzchni. Svenska Blue chalk paint to ocień stworzony na modłę współczesnego domu z dalekiej północy. Odbija światło słoneczne i pozwala stworzyć przytulny, szykowny zakątek w każdym domu.