Sweterek dla psa – ciepełko dla Twojego pupila!

Sweterek dla psa – ciepełko dla Twojego pupila!

14 lutego, 2019 Wyłączono przez KB

Ciepełko, które daje sweterek dla psa, sprawia, że te chłodne miesiące stają się nastrojowe i przyjemne. Bowl&Bone wie o tym i dlatego oferuje pupilom urocze sweterki zimowe. Materiał wybrany do ich wykonania zatrzymuje ciepło i nie krępuje ruchów. Dlatego sprawdzą się np. podczas spaceru nawet tego długiego. Będzie odpowiedni podczas leniuchowania na kanapie, zwłaszcza jeśli Twój piesek jest prawdziwym psim zmarzluchem!

 

Sweterek dla psa z golfikiem!

Bardzo prosto go nakładać i zdejmować, dlatego piesek z pewnością nie będzie się denerwować podczas tego działania. Sweterek dla psa posiada wywijany golfik, co sprawia, że zapewnia on doskonałą ochronę przed zimnym wiatrem oraz jest to dobre zabezpieczenie przed niską temperaturą.

Jak dopasować ubranko?

Bardzo ważnym aspektem psiego ubranka jest to, jak jest dopasowane do psa. Za duże bądź za małe ubranko sprawi, że psie ruchy będą skrępowane, a pies nie poczuje się wystarczająco komfortowo. Właśnie dlatego sklep Bowl & Bone posiada rozmaite rozmiary ubranek od tych najmniejszych jak i największych.

pies

Warto również zwrócić uwagę, czy sweterek dla psa będzie pasował do jego charakteru. Każdy pies posiada inną osobowość i inne ubrania pasują do jego charakteru. Dlatego wybierając sweter, warto zwrócić uwagę na jego temperament.