Sweterki bawełniane, czyli w co ubrać niemowlę zimą

Sweterki bawełniane, czyli w co ubrać niemowlę zimą

7 stycznia, 2019 Wyłączono przez SP

Rodziców, których maleństwa przychodzą na świat jesienią i zimą, czeka zadanie szczególne. Trzeba przecież zapewnić maleństwu ciepło i komfort, a to niełatwe zadanie, kiedy na zewnątrz utrzymują się mrozy albo szaleją śnieżyce. Tym bardziej, że skóra dziecka jest wrażliwa i grube sweterki z ostrej wełny mogłyby ją podrażniać. Właśnie dlatego powstały sweterki bawełniane od MAYLILY. Piszemy dzisiaj o tym, w jaki sposób zostały wyczarowane i dlaczego są warte uwagi.

Jak zrobione są sweterki bawełniane MAYLILY?

Najważniejszą informacją jest fakt, że sweterki bawełniane MAYLILY to produkty wykonane ręcznie za pomocą szydełka. Każdemu z nich poświęca się wiele uwagi i właśnie dlatego są tak bezpieczne dla dzieci. Powstają z bawełny organicznej 100%. Są bardzo miękkie i delikatnie dopasowują się do ciała dziecka.

sweterki bawełniane dla dziewczynek

Sweterki dla niemowląt od MAYLILY dziane są ściegiem z fakturą. Nie mają ściągaczy, za to krawędzie zostały wykończone innym niż cała reszta ubranka splotem. Zapinane są na drewniane guziczki w naturalnym kolorze. Można je prać w pralce. Dostępne są w pięciu pastelowych kolorach: błękitnym, miętowym, w odcieniach pudrowego różu, śmietanki i w kolorze szarym. Dla każdego coś miłego!

sweterki bawełniane dla chłopców

Jakie rozmiary sweterków bawełnianych są dostępne?

Sweterki bawełniane od MAYLILY przeznaczone są dla niemowląt od pierwszego dnia życia do 3 miesięcy oraz od 3 miesięcy do 6. Oznacza to, że są produktami dostosowanymi już do potrzeb najmniejszych. Nie uczulają i nie powodują podrażnień.

Dlaczego warto wybrać te sweterki?

Sweterki bawełniane MAYLILY warto wybrać z dwóch powodów. Pierwszym są ciepło i bezpieczeństwo, jakie gwarantują maluszkom. Drugim – ich wyjątkowe piękno. Wzory produktów marki są autorskie i zarejestrowane. Sweterki można nabyć tutaj: https://maylily.pl/212-sweterki-bawelniane