Szkolenia dla nauczycieli – najlepsza droga do samorozwoju

Szkolenia dla nauczycieli – najlepsza droga do samorozwoju

4 października, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli jesteś nauczycielem informatyki, który pragnie zwiększyć atrakcyjność swoich zajęć to koniecznie sprawdź szkolenia dla nauczycieli oferowane przez firmę RoboCamp. Kursy oraz szkolenia te dotyczą tematyki takiej jak programowanie oraz robotyka dla najmłodszych, dzięki nim zwiększysz swoje kwalifikacje.

Szkolenia dla nauczycieli – zwiększ atrakcyjność swoich zajęć

Nie ma wątpliwości co do tego, że dziedziny takie jak programowanie oraz robotyka znacząco rozwinęły się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Na rynku pracy widać duże zapotrzebowanie na specjalistów z tych zawodów. Nauka programowania od najmłodszych lat to doskonały pomysł. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę, która zaowocuje tym, że dzieci chętniej będą uczęszczać Twoje zajęcia to sprawdź koniecznie szkolenia dla nauczycieli od RoboCamp. Jednym z takich kursów jest między innymi „Programowanie gier i robotów w scratchu”.  Dzięki niemu poznasz jak wygląda programowanie w utworzonej niedawno, nowej podstawie programowej. Dowiesz się także jak wyglądają możliwości i komendy Scratch’a.

Zapewnij dzieciom jednocześnie naukę i zabawę

Szkolenia dla nauczycieli przeprowadzane przez firmę RoboCamp owocują tym, że nauczyciele i inni edukatorzy będą w stanie nauczać programowania w Scratch. Innym ciekawym szkoleniem jest „PROGRAMOWANIE ROBOTÓW WEDO 2.0”, które dedykowane są dla nauczycieli chcących nauczać z wykorzystaniem zestawu LEGO.

 

Szkolenia dla nauczycieli