Szlafrok męski – szykowny i wygodny

Szlafrok męski – szykowny i wygodny

23 października, 2019 Wyłączono przez JP

Kiedy jesienna aura powoli wkrada się również do twojego domu, czas na wydobycie ciepłej i miękkiej odzieży z samego dna szafy. Doskonałym wyborem będzie w tym przypadku szlafrok męski, niezbędny tuż po kąpieli, dzięki któremu nie zmarzniesz w drodze do sypialni.

Miękki szlafrok

Gruby i pluszowy, otuli Twoje, jeszcze wilgotne po kąpieli ciało, byś nie zmarzł i cieszył się doskonałym zdrowiem, niezależnie od aury. Produkt okaże się niezbędny również podczas podróży – w hotelu, w spa czy na cotygodniowych zajęciach na basenie. Szlafrok męski wykonano z froty bawełnianej, dzięki czemu aktywnie chłonie drobinki wody i pary, która osiadła na Twojej skórze, a nie zebrał jej ręcznik.Konieczny zimą szlafrok męski.

Dostępny w wielu rozmiarach szlafrok męski

Dostosowany do męskiej figury, z dużym kołnierzem, który można złożyć i szarfą w pasie, doskonale sprawdzi się jako codzienny niezbędnik podczas zażywania kąpieli lub w czasie popołudniowego leniuchowania z książką lub pilotem w ręku. Szlafrok męski, który znajdziesz w sklepie Datura jest dostępny w rozmiarach przyjaznych panom o większej sylwetce. Rozmiary 3XL – 4XL zapewnią komfort tym, którzy, nierzadko, nie mogą znaleźć odpowiedniego dodatku w sklepach stacjonarnych. Doskonale sprawdzi się jako pomysł na sprawdzony i praktyczny prezent na gwiazdkę czy urodziny. Już dziś sprawdź szeroka ofertę odzieży i dodatków oraz bieliznę dla panów, pań i najmłodszych.