Szpilki skórzane – zmień swoją garderobę na wiosnę!

Szpilki skórzane – zmień swoją garderobę na wiosnę!

27 lutego, 2019 Wyłączono przez AD

Wiosna za pasem – w powietrzu czuć już koniec zimy, nadchodzą zmiany i kres panowania kozaków i botków! Najwyższy czas urozmaicić swoje stylizacje o nowe dodatki. Na ten sezon przewidujemy zalew koloru – przygotuj się na szpilki skórzane w kolorze fuksji i żółte kopertówki.

Wiecznie modne szpilki skórzane. Skąd ten fenomen?

Są elementem, który pasuje niemalże do każdej kreacji – niezależnie od tego, czy chcesz być bardziej glam, chic czy casual, na pewno znajdziesz taki model, który wpasuje się w Twój gust. Szpilki skórzane mają tyle wzorów i kolorów, że jest w czym wybierać. Wysoki, wąski obcas optycznie wyszczupla stopę i wydłuża nogę, dzięki czemu kobieca sylwetka nabiera lekkości. Jeżeli takie buty są dobrze zaprojektowane, wysokość w zasadzie nie ma znaczenia – praktycznie nie czuje się różnicy między obcasem 5 a 13 cm.

Do czego pasują? Do czego unikać?

szpilki skorzaneTak naprawdę nasza odpowiedź może być zaskakująca: szpilki skórzane nadadzą się jako urozmaicenie absolutnie każdej stylizacji, wystarczy tylko znaleźć idealny fason i trzymać się swojego stylu! Mała czarna plus obcas to już klasyka – której z nas by nie pasowała?
Za to zdjęcia modelek, które odnajdują się streetwearze i noszą wysokie, żółte szpilki do różowych dresów to tylko jeden z przykładów nieszablonowego zaaranżowania butów na obcasie. Dlaczego by nie spróbować tego samodzielnie? Znajdź swoje wymarzone szpilki skórzane, zostań trendsetterem i nie bój się pokazać tego, kim jesteś. Odwaga to klucz do stylu – niezależnie od tego, czy będziesz go manifestować wyszukaną elegancją czy prawdziwym modowym szaleństwem.