Tacx Flow Smart – niezwykle stabilny trenażer rowerowy

Tacx Flow Smart – niezwykle stabilny trenażer rowerowy

30 listopada, 2020 Wyłączono przez RG

Jeśli uwielbiasz jazdę na rowerze i nie chcesz rezygnować ze swoich treningów z powodu brzydkiej pogody za oknem to sprawdź koniecznie urządzenie Tacx Flow Smart. Jest to wysokiej jakości trenażer rowerowy, który wyróżnia się solidną konstrukcją i znakomitymi parametrami technicznymi. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Czym wyróżnia się Tacx Flow Smart?

Tacx Flow Smart to inteligentny trenażer rowerowy, który pozwoli Ci odbyć trening w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Urządzenie to cechuje się konstrukcją typu wheel-on, dzięki której montaż jest bardzo prosty a jazda wyróżnia się znakomitymi odczuciami. Sprzęt ten pozwala na realistyczne wrażenia ponieważ symuluje przewyższenia o nachyleniu do 6%. Czujniki mocy, jakie zastosowano w tym modelu są bardzo precyzyjne. Dzięki nim będziesz mógł analizować rytm oraz moc bez konieczności korzystania z zewnętrznych aplikacji.

Komu polecamy trenażer Tacx?

Trenażer Tacx Flow Smart doskonale sprawdzi się w przypadku aktywnych osób, które nie chcą przerywać swoich treningów ze względu na zimę lub brzydką pogodę na zewnątrz. Produkt ten wystarczy rozłożyć i podpiąć do niego rower. Warto dodać, ze jego konstrukcja jest bardzo cicha, dlatego nie musisz się martwić o to, że Twoje ćwiczenia będą przeszkadzały innym domownikom. Dzięki unikalnej budowie dopasowuje się on do poziomu umiejętności użytkownika.

Tacx Flow Smart