Tesco gazetka – czyli jak oszczędzać na zakupach

Tesco gazetka – czyli jak oszczędzać na zakupach

31 stycznia, 2018 Wyłączono przez AN

Czy i Tobie zdarza się zbyt szybko roztrwaniać pieniądze i czekać z wytęsknieniem na dzień wypłaty? Jeśli też znasz gorzki smak tego stanu i chcesz znaleźć sposoby na oszczędzanie każdego dnia – Tesco gazetka to coś dla Ciebie!

Dlaczego?

Każdy wie, że często zdarza się nam wydawać za dużo na zakupy codzienne. Dobrą praktyką jest robienie dużych, przemyślanych zakupów, raz w tygodniu. A do tego idealnie sprawdzi się Tesco gazetka – wcześniej zaplanujcie sobie wydatki patrząc na bieżące promocje – zobaczycie, że wydacie finalnie mniej, niż chodząc codziennie lub co dwa dni do małego sklepiku pod blokiem. Zwłaszcza, że chodząc często na zakupy zdarza się, że kupujemy więcej niż naprawdę potrzebujemy.

tesco gazetka

Tesco gazetka – a co w niej znajdziemy?

Po pierwsze i najważniejsze – co tydzień znajdziecie tu inne produkty, w promocyjnych cenach. Ze wszystkich kategorii – żywność, kosmetyki, dodatki, AGD, RTV, książki, filmy na DVD i wiele wiele innych. Ponad to, często umieszczane są w niej receptury na ciekawe dania, które wykorzystują artykuły w promocji – np. w tym tygodniu w gazetce znajdziecie promocję na ser Lazur oraz przepis na ziemniaki nim faszerowane.

tesco gazetka przepisy

Uwierzcie – czasem wystarczy poświęcić trochę czasu i zaplanować sobie tygodniowe menu, aby na zakupach wydawać znacznie mniej. A przyjacielem w tej misji będzie Tesco gazetka i jej promocje.