TOP10 najlepsze smartfony do 1500 zł – prosto i przystępnie

TOP10 najlepsze smartfony do 1500 zł – prosto i przystępnie

7 stycznia, 2018 Wyłączono przez KM

To ten czas, kiedy dla wielu z nas prawdopodobnie najwyższa pora na wymianę swojego telefonu na model, który będzie cechować się większą wydajnością, dłuższą pracą na baterii oraz ogólnie lepszym wykonaniem. Jak jednak znaleźć ten najlepszy model w gąszczu tak wielu produktów? Pomoże Wam w tym ranking pokazujący TOP10 najlepszych smartfonów do 1500 zł według innych klientów. Jesteśmy przekonani, że zakupy dokonane z wykorzystaniem tego zestawienia okażą się dobrą inwestycją.

top10 najlepsze smartfony do 1500 zł huawei mate

TOP10 najlepsze smartfony do 1500 zł – najpopularniejsze modele

Wśród najpopularniejszych  zakupów, jakich dokonaliście w minionym roku znalazło się kilka szczególnych modeli. Pierwszy z nich to Samsung Galaxy S6. Można go określić, jako pewny strzał dla każdego, kto niekoniecznie się zna na telefonach. Nic więc dziwnego, że znalazł się w TOP10 najlepszych smartfonów do 1500 zł.

top10 najlepsze smartfony do 1500 zł samsung galaxy

Na który model warto w szczególności zwrócić uwagę?

Pierwsze miejsce należy jednak do zgoła innego produktu. Jest to Huawei Mate 10, wyposażony między innymi w taką funkcjonalność, jak dual Sim. Jak sama nazwa na to wskazuje, otwiera to możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM, a więc i dwóch numerów. Będzie to szczególnie przydatne dla osób, które posiadają dwa numery telefonu do różnych celów, na przykład zawodowych. Biorąc pod uwagę taką funkcję, nic dziwnego że to właśnie ten produkt znajduje się na szczycie TOP10 najlepszych smartfonów do 1500 zł.