TOP10 najlepsze wózki dziecięce – wybieramy ten idealny!

TOP10 najlepsze wózki dziecięce – wybieramy ten idealny!

29 grudnia, 2017 Wyłączono przez Gosia

Kiedy spodziewasz się dziecka, w Twojej głowie zaczynają tworzyć się niezliczone plany, które obejmują zarówno rzeczy wysokie jak jego przyszłość, wychowanie czy edukacja, jak i te przyziemne czyli jaki kolor wybrać do pokoju, jakie wybrać mu łóżeczko, czy… jaki wózek będzie dla niego najlepszy. Takich osób jak Ty jest mnóstwo. Dziś zajmiemy się elementami przyziemnymi i pomożemy Ci wybrać najlepszy wózek dla Twojego dziecka.

Wybieramy najlepszy wózek dziecięcy

Najlepsze wózki dla dzieckaPrzy wyborze takiego wózeczka trzeba wziąć pod uwagę różne jego cechy: jak wytrzymałość, funkcjonalność, rozmiar, kolor, amortyzację, wygodę prowadzenia, ale także…. opinie użytkowników, którzy z niego już korzystają. Gdzie jednak znaleźć tego rodzaju wypowiedzi? W sieci! (Bo przecież czego nie ma w internecie!). Obecnie powstają już rankingi, które pomogą Ci podjąć decyzję.

 

 

TOP10 wózków dla dzieci

Według rankingu TOP10 najlepszych wózków dziecięcych, przedstawimy dziś czołową trójkę.

Na pierwszym miejscu według tego rankingu znajduje się wózek:  X-Lander X-Cite Głęboko Spacerowy, który jednak nie jest tani, kosztuje bowiem ponad 2 tysiące złotych. Jest jednak produkowany przez polskiego producenta, a użytkownicy cenią jego stabilność, wygodę i komfort prowadzenia.

Na drugim miejscu znalazł się tańszy wózek Kinderkraft Moov Szary Głęboko Spacerowy, który dodatkowo posiada dołączany fotelik. Kosztuje ponad 800 zł, mocno praktyczny, zajmuje mało miejsca po złożeniu.

Na trzecim miejscu na podium znajduje się Lionelo Elise Grey Spacerowy, który jest najtańszym z prezentowanych. Jego cena to 350 zł. Za tę cenę wózek sprawdza się użytkownikom bardzo dobrze.