TOP10 ranking monitorów – wybieramy faworyta!

TOP10 ranking monitorów – wybieramy faworyta!

7 lutego, 2018 Wyłączono przez Sweet G

Monitory to te urządzenia, które powstały by ułatwiać nam pracę. Kiedyś kojarzone były tylko i wyłącznie z komputerami stacjonarnymi. Były toporne, ogromne i zajmowały dużo miejsca. Obecnie jednak wraz z postępem technologicznym ich rola i powszechność jest coraz większa. Są używane w dużych firmach, ułatwiają także pracę osobom, które korzystają jedynie z laptopów.

Skąd jednak wiedzieć, który z szerokiego spectrum modeli monitorów na rynku wybrać? Podpowiadamy!

Ranking monitorów – nasze topy!

TOP10 ranking monitorów to bardzo popularna fraza wpisywana przez użytkowników choćby z tego powodu, że z uwagi na wielość modeli, użytkownicy zastanawiają się, które urządzenie spełni ich oczekiwania. Dlatego też powstają różnego rodzaju zestawienia i przeglądy, które mają pomóc podjąć nam decyzję. Dziś prezentujemy kilka bardzo popularnych modeli.

AOC 31.5” Q3279VWF

Cena i jakość – model posiadający QHD 75Hz i MVA za niecałe 800 zł. Ceniony przez użytkowników. Ekran 31.5 cala.

LG 24MP59G czarny

24 calowy monitor, którego cena oscyluje w granicach 490 zł. Solidnie wykonany o niebanalnym designie.

iiyama 24,5″ G-Master Black Hawk (G2530HSUB1)

Monitor, który w sklepach kosztuje ok. 650 zł. Ma 24.5 cala oraz cienkie ramki, które powodują, że ekran ma większą powierzchnię użytkową.

Który monitor wybrać? Należy wziąć pod uwagę różne cechy jak np.  jak duży rozmiar potrzebujemy, jaką rozdzielczość i jakie funkcje oraz oczywiście ile pieniędzy możemy na niego przeznaczyć.