Torba dla mamy – jak wybrać?

Torba dla mamy – jak wybrać?

6 września, 2017 Wyłączono przez KZ

Świeżo upieczona mama ma dużo nie tylko na głowie ale i w torebce. Nawet idąc na krótki spacer torebka wypycha się po brzegi przekąskami, pieluszkami, zapasowym smoczkiem, czapeczką i wieloma innymi rzeczami, co skutkuje niemałym rozgardiaszem a znalezienie konkretnego przedmiotu zajmuje niespodziewanie wiele czasu. Na szczęście jest na to rada, ponieważ na rynku dostępne są specjalne torby dla mam.

czarna torba dla mamy z białymi elementamiProblem wyboru

Jak z każdym zakupem pojawia się pytanie „która torebka dla mamy będzie najlepsza?” Idealna torebka dla mamy to taka, która jest nie tylko pojemna ale też łatwa do zorganizowania. Powinna posiadać wiele przegródek i kieszeni, które umożliwią szybkie znalezienie potrzebnych rzeczy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wagę samej torebki. Im lżejsza tym lżej będzie młodej mamie ją nosić. Torebki dla mam powinny być też wykonane z łatwego do czyszczenia materiału, najlepiej wodoodpornego, aby łatwo usunąć zabrudzenia.
Wiele torebek dla mam posiada opcję dopięcia ich do wózka, co jest dodatkowym atutem poprawiającym wygodę.

beżowa torba dla mamy

Torba dla mamy – tylko na chwilę?

Jeśli zależy Ci na tym, żeby używać torebkę dłużej, wybierz taki model, który wygląda jak zwykła torebka. Na rynku pojawiło się wiele torebek dla mam, które w wyglądzie nie różnią się niczym od „torebek dla nie-mam”. Najważniejsze dla mamy aby torba była jak najbardziej praktyczna jednak jeśli dodatkowo będzie cieszyła oko i posłuży dłużej to jest to dodatkowa korzyść.