Torba lama – i żadna drama nie jest ci straszna!

Torba lama – i żadna drama nie jest ci straszna!

12 sierpnia, 2019 Wyłączono przez KB

Ekologia zajmuje coraz ważniejsze miejsce w naszym życiu. Coraz więcej osób ma świadomość tego, że ma bezpośredni wpływ na to, jak wygląda świat, w którym żyje. W związku z tą rosnącą świadomością coraz powszechniejsze stają się rozwiązania, które nie obciążają środowiska i nie pozostawiają po sobie tzw. śladu węglowego. Dlatego też polecamy ekologiczną torbę lamę dostępną w sklepie Brooklyn Butik!
Wykonana została z 100% bawełny, co sprawia, że w pełni się rozłoży za kilkanaście lat w przeciwieństwie do jej plastikowych pobratymców. Torba lama jest w kolorze ecru, co sprawia, że nie pobrudzi się tak łatwo jak inne produkty tego typu, ale w kolorze białym. Wymiary torby lamy to 38×42 cm co pozwala na przenoszenie wszystkich niezbędnych rzeczy, jak również powoduje, że jest ona poręczna. Bez problemu mieści np. format A4, więc sprawdzi się np. w szkole bądź też na studiach.

Technologia Flex – gwarancja wysokiej jakości!

Na torbie nadrukowana jest lama, która podpisana została tekstem No Drama Lama. Nadruk ten jest wyjątkowo uroczy i przemawia zarówno do małych i jak i dużych. Młode osoby szczególnie polubią ten nadruk, ponieważ to one często używają zwrotu „drama”. Z pewnością docenią młodzieżowe nawiązanie do własnej subkultury. Nadruk ten wykonany został z technologii FLEX.

Torba Lama – szybko się nie zepsuje!

Kupując ekologiczne torby, dbasz o środowisko!

lama brązowa