Torby damskie – czego mogą być symbolem?

4 czerwca, 2017 Wyłączono przez GZ

Torby damskie z internetu – jak to?

Torby damskie możecie teraz otrzymać w internecie. Wszystko można teraz otrzymać w internecie. Nawet torby damskie… – tak mógłby brzmieć początek fragmentu prozatorskiego lub niekoniecznie, wprowadzającego do tajników dzisiejszego sposobu handlowania – również ubraniami. Wszystko można wyciągnąć z tej cybernetycznej czeluści, zwanej internetem.

Od kliknięcia do kuriera – tak można to opisać. Podstawowym komfortem jest możliwość pozostania w domu podczas wykonywania zakupów. Torby damskie (są one zresztą tutaj jakimś symbolem…).

Z drugiej strony można powiedzieć, że kiedy już sobie zakupimy torbę damską, to trzeba w niej chodzi w przestrzeni poza mieszkaniem, w którym można spokojnie zostać na czas zakupów. Jaki wniosek na tym – wczesnym przecież jeszcze – etapie można wyciągnąć?

torby, takie jak te, damskie, są superJakie więc wnioski?

Przede wszystkim ten dotyczący równowagi – że warto korzystać z porównywarek cen, rankingów sklepów internetowych, możliwości darmowej dostawy, a czasem również darmowego zwrotu towaru niepasującego nam pod jakimkolwiek względem, promocji i przecen, okazji, których już dawno nie da się jakkolwiek zliczyć, ale taka możliwość jest również powiązana z pewnym uwiązaniem – warto wyjść. Poza pokój.

torby doskonałe na każdą pogodę - damskie

Ciekawe, że wybór ubrań do noszenia czasem następuje przed udaniem się do galerii handlowej. Ironiczne to jest, że miejscem spotkań może być właśnie przestrzeń handlowa, a zakupy w sieci tę przestrzeń jeśli nie eliminują, to usuwają nieco jej zasadność, więc trzeba sobie znaleźć inne.

Wyjrzeć z okno, co jest naprzeciw? Być może jakiś park? To znakomite miejsce, by pójść tam, pochwalić się światu i drzewu nową torbą damską.