Trawy ozdobne – do każdego ogrodu

Trawy ozdobne – do każdego ogrodu

31 października, 2020 Wyłączono przez ASt

Krótko przystrzyżony trawnik, miękki jak dywanik, który stanowi zielone, jednolite tło, dla kolorowych, dużych i małych kwiatów. To pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi nam do głowy, jeśli myślimy o trawie. To jednak błąd, ponieważ piękne trawy ozdobne mogą z sukcesem stać się cieszącym oko dodatkiem do naszego ogrodu.

PAMPAS BIEL

Feeria barw

Bogactwo i różnorodność kolorów, w jakich w sklepie Perfekt Klik występują trawy ozdobne może zaprzeć dech w piersi. Odcienie różu, bieli, zieleni, żółci, fioletu pozwolą na skomponowanie w swoi ogrodzie niesamowitego zakątka, który może stać się miejscem do relaksu, lub być wręcz bajkową, prawie kosmiczną krainą pełną szumiących, tęczowych roślin.

Trawy ozdobne dla… leniuszków

Poza spełnianiem w stu procentach niewątpliwie najważniejszej funkcji estetycznej warto podkreślić, że trawy ozdobne są bardzo mało wymagające! Są więc idealne dla osób, które ponad wszystko cenią sobie odpoczynek i spokój ducha. Będą cieszyć oko każdą osobę, która lubi piękne widoki wyrastających do kilku metrów kolorowych połaci, rytmicznie poruszanych wiatrem.