Usuwanie obraźliwych wpisów – ratunek dla reputacji

Usuwanie obraźliwych wpisów – ratunek dla reputacji

6 lutego, 2018 Wyłączono przez DB

Jako średni przedsiębiorca zajmuję się różnymi tematami. Praca i zarządzanie ludźmi to nie lada wyzwanie i czasami muszę się zająć i rozwiązać trudne tematy. Jednak te najtrudniejsze są takie, które wpływają na reputację mojej firmy.

Usuwanie obraźliwych wpisów 

W obecnym czasie gdzie dostęp do internetu mają wszyscy najtrudniejszym dla mnie zadaniem jest zmierzenie się z nieprawdziwymi wpisami na różnych portalach dotyczących branży. Muszę tu zaznaczyć, że są one nieprawdziwe często obraźliwe. Ludzie nie mają oporu w zamieszczaniu takich, myślę że najczęściej są to tacy, byli lub obecni pracownicy, którzy nie mają odwagi wprost powiedzieć z czym mają problem. Myślę też, że niestety czasami wynika to ze zwykłej ludzkiej zazdrości. Chciałabym móc porozmawiać z takimi osobami, bo przecież ciężko jest dyskutować z wpisem na portalu. Nie pomagają też posty i opinie, które publikuje konkurencyjna dla mnie firma. Na szczęście powstały firmy, które nas wspierają a ich zadaniem jest m.i usuwanie obraźliwych wpisów.

usuwanie obraźliwych wpisów

Na ratunek reputacji

Z mojego doświadczenie miałam przyjemność współpracować z jedną z takich firm. Bardzo mi pomogła i w pełni profesjonalnie się sprawdziła , zresztą zgodnie z naszymi ustaleniami. Firma ta ma bardzo duże zaplecze specjalistów, którzy świetnie wiedzą jak rozwiązywać takie problemy. Usuwa negatywne komentarze wprowadzone przez konkurencję, obraźliwe wpisy, wpisy naruszające renomę firmy. Możemy być spokojni, ponieważ Czyścimyinternet współpracuje z prawnikami, którzy posiadają wiedzę jak działać w takich przypadkach. Usuwanie obraźliwych wpisów bardzo pomaga, nam pracodawcom funkcjonować na rynku zatem warto zgłosić się do takiej firmy w celu usunięcia naszego problemu. Ponieważ mam za sobą takie doświadczenie związane z negatywnymi wpisami, szczerze polecam skorzystanie z usług podobnych firm.