Zadbaj o wizerunek swój i swojej firmy – usuwanie wpisów.

Zadbaj o wizerunek swój i swojej firmy – usuwanie wpisów.

6 marca, 2018 Wyłączono przez DB

Zbudowanie i utrzymanie reputacji firmy to chyba najtrudniejsze zadanie osób prowadzących firmy. Często wiąże się to ze zmierzeniem się z wpisami  zazwyczaj nieprawdziwymi, wprowadzanymi przez konkurencję lub przez sfrustrowanych pracowników na fora opiniotwórcze.

Usuwanie wpisów z for

Są miejsca specjalnie do tego dedykowane, czyli do pozostawienia opinii w temacie firmy czy pracodawcy. Jednak można zauważyć obserwując takie wpisy, ze często wybiegają ona poza oczekiwania jakie ma spełniać dany portal. Oczywiste jest, że opinia nie zawsze może być pozytywna, jednak jeżeli niesie za sobą konkretne argumenty firma czy pracodawca może się do nich odnieść mało tego może je wykorzystać w celu usprawnienia swoich działań w firmie. Jednak kiedy wpisy są nieuczciwe , nierzetelne mówiąc wprost kłamliwe, nie ma szans na podjęcie tematu.

usuwanie wpisów
Jednak teraz można się z tym problemem zmierzyć. Usuwanie wpisów to obecnie częste działania jakie prowadzą wyspecjalizowane firmy na zlecenie klienta. Firma Czyścimy Internet  zajmuje się usuwaniem wpisów, komentarzy i negatywnych opinii naruszających Twoje dobra osobiste, w tym wpisów wulgarnych i obraźliwych, nieprawdziwych, godzących w dobre imię lub renomę przedsiębiorstwa. Firma w swojej współpracy proponuje doraźną pomoc w przypadku usuwania wpisów i komentarzy lub stałą współpracę. Usuwanie wpisów pozwala na normalne funkcjonowanie danej firmy. Dodatkowo firma współpracuje z prawnikami specjalizującymi się w ochronie dóbr osobistych, prawie prasowym, ochronie własności intelektualnej i ochronie danych osobowych, dzięki czemu klienci otrzymują również w razie potrzeby kompleksowe wsparcie prawne.
Usuwanie wpisów – nie musisz się już tym martwić, zapoznaj się z propozycja firmy Czyścimy Internet,  która pomoże Ci w pozbyciu się problemu.